Skip to main content
MUDr. Katarína KLUČKOVÁ | praktický lékař pro dospělé 
Poliklinika Břeclav Bří. Mrštíků 38, 690 02, Břeclav
3. patro, číslo dveří A314
 +420 519 303 203   +420 737 956 104 (pouze pro odchozí hovory)
 mediklu.ordinace@gmail.com

Novinky z ordinace

Omezení provozu ordinace prosinec 2022

9.12.2022 - Dovolená - zástup Dr. Kuhnová - U Tržiště 22, 690 02 Břeclav Tel.: +420 519 340 336  www.mudrkuhnova.cz

Kromě uvedených termínů platí běžná ordinační doba MEDIKLU, s.r.o.

Akutní stavy ošetří po předchozí telefonické domluvě zastupující lékař. Zástup je určen pro AKUTNĚ nemocné a pro případy náhlého zhoršení zdravotního stavu chronicky nemocných pacientů.  Potíže trvající týdny nebo měsíce nejsou akutní! Úrazy ošetří chirurgie Nemocnice Břeclav. Zastupující lékař NEBUDE: provádět administrativní úkony, vyšetření na řidičské průkazy, prohlídky do zaměstnání, výpisy z dokumentace, posouzení zdravotní způsobilosti, očkování, vyplňování pojistných událostí apod. Tyto záležitosti vyřizujte před dovolenou MEDIKLU, s.r.o. nebo po ní, po předchozí telefonické domluvě, event. objednání přes rezervační systém ordinace. 

Děkujeme za pochopení. Tým ordinace MEDIKLU, s.r.o.


Ordinační doba MEDIKLU, s.r.o. prosinec 2022

Vážení klienti, upozorňujeme na aktuální ordinanční dobu: 

9. 12. 2022    dovolená, zástup MUDr. Kuhnová, U Tržiště 22 690 02 Břeclav (za Synagogou), tel: 519 340 336, http://www.mudrkuhnova.cz/
23. 12. 2022    7:00 – 11:00
27. 12. 2022    7:00 – 11:00
28.-30.12.2022    dovolená, zástup MUDr. P. Siegel, nám. P. Bezruče 3101,  690 02 Břeclav, tel:  519 321 380

Kromě uvedených termínů platí běžná ordinační doba MEDIKLU, s.r.o.

Akutní stavy ošetří po předchozí telefonické domluvě zastupující lékař. Zástup je určen pro AKUTNĚ nemocné a pro případy náhlého zhoršení zdravotního stavu chronicky nemocných pacientů.  Potíže trvající týdny nebo měsíce nejsou akutní! Úrazy ošetří chirurgie Nemocnice Břeclav. Zastupující lékař NEBUDE: provádět administrativní úkony, vyšetření na řidičské průkazy, prohlídky do zaměstnání, výpisy z dokumentace, posouzení zdravotní způsobilosti, očkování, vyplňování pojistných událostí apod. Tyto záležitosti vyřizujte před dovolenou MEDIKLU, s.r.o. nebo po ní, po předchozí telefonické domluvě, event. objednání přes rezervační systém ordinace. 

Děkujeme za pochopení. Tým ordinace MEDIKLU, s.r.o.


Očkování proti chřipce a COVID 19 v ordinaci MEDIKLU, s.r.o.

Vážení klienti, 

v ordinaci MEDIKLU, s.r.o. je pro Vás aktuálně k dispozici vakcína proti chřipce pro sezónu 2022/2023.

Aktuálně v ordinaci očkujeme zájemce novou vakcínou proti SARS-CoV-2 (COVID-19), která byla vyvinuta na subvariantu omikron (včetně podtypů). Očkování proti COVID-19 bude probíhat v ordinaci MEDIKLU, s.r.o. v případě dostatečného zájmu (vzhledem k distribučním podmínkám výrobce).

V případě Vašeho zájmu očkování (proti chřipce, proti COVID-19) prosím kontaktujte ordinaci pomocí e-formuláře, mailem, nebo telefonicky.

Děkujeme

Tým ordinace MEDIKLU, s.r.o. 


Nové přístrojové vybavení ordinace MEDIKLU, s.r.o. - spirometrie

Vážení klienti,

od ledna 2022 nově v  ordinaci MEDIKLU, s.r.o. pro Vás k dispozici spirometrické vyšetření. Přístroj je vhodný k včasnému záchytu onemocnění astma bronchiale, chronické obstrukční plicní nemoci (CHOPN), nebo k vyšetření plicních funkcí po překonaném zápalu plic (včetně stavů po COVID-19). Vyšetření je v indikovaných případech pro registrované pacienty plně hrazeno z veřejného zdravotního pojištění.

Tým ordinace MEDIKLU, s.r.o.


COVID-19 - informace pro pacienty

Vážení klienti, 

z důvodu nepřehledných informací v médiích a v tisku jsme pro Vás připravili podrobné pokyny k onemocnění COVID-19:

Očkování v ordinaci MEDIKLU, s.r.o. (indikace, kontraindikace, očkovací látka)

Karanténa - vystavení karantény, e-PN, žádanka na PCR test

Terapie COVID-19

Doporučené postupy pro diagnostiku a léčbu COVID-19

Přejeme všem klientům pevné zdraví!

Tým ordinace MEDIKLU, s.r.o.


Nové přístrojové vybavení ordinace MEDIKLU, s.r.o.

Vážení klienti, 

od 1.10.2021 je v ordinaci MEDIKLU, s.r.o. nově dostupný:

  • Tlakový HOLTER - neinvazivní 24 hodinové ambulantní monitorování krevního tlaku + detekce arytmií, zobrazení pulzní vlny, pohybový a teplotní senzor, paměť až na 600 měření. Vyšetření je indikované u pacientů s hraniční hodnotou krevního tlaku a u hypertoniků k zhodnocení efektu antihypertenzní terapie
  • BOSO ABI-SYSTÉM 100 - MĚŘENÍ KOTNÍKOVÝCH TLAKŮ. Přístroj pro screening ICHDK (Ischemické choroby dolních končetin) pomocí měření indexu kotník/paže. Přístroj stanoví tuto hodnotu tak jednoduše, rychle (1 minuta) a přesně, že toto vyšetření může být u každého pacienta provedeno jako preventivní kontrola. Vyšetření dokáže odhalit i asymptomatické pacienty. 

Ordinace MEDIKLU, s.r.o. (převzata po Dr. Balajkové) přestěhována do Polikliniky Břeclav

Vážení klienti,

V souladu s plánem dalšího rozvoje ordinace a zlepšení komfortu našich klientů se obě ordinace (OTIS a Nemocnice) stěhují do nových prostor v Poliklinice Břeclav. V areálu polikliniky se nachází odběrové centrum, vakcinační centrum, radiodiagnostika (ultrazvuk, rentgen, mamograf), odborní lékaři, lékarna, doplňkové služby. K dispozici je bezbariérový přístup, autobusová zastávka a parkoviště.

Od 3.5.2021 nás najdete na nové adrese: Poliklinika Břeclav, 3. patro (vlevo), číslo dveří A 314, Bří Mrštíků 38, 690 02, Břeclav

Nové telefonní číslo +420 519 303 203, mobilní telefon (jenom odchozí hovory) +420 737 956 104

Těšíme se na Vás v nových prostorách! 

Tým ordinace MEDIKLU, s.r.o.


Online objednávací systém

Vážení klienti, 

na stránkách ordinace MEDIKLU, s.r.o. byl pro Vás spuštěn online objednávací systém (dostupné termíny od 3.5.2021). Na úvodní stránce pod červeným tlačítkem: Rezervace

Nadále platí, že pacienti s příznaky onemocnění COVID-19 budou vzhledem na hygienicko-epidemiologickou situaci ošetřeni JENOM po předchozí telefonické domluvě. 

Děkujeme za pochopení.

Tým ordinace MEDIKLU, s.r.o.


Elektronické žádosti o e-recept a výpis z dokumentace

Vážení klienti, nově jsme pro Vás připravili možnost žádat o e-recept a výpis z dokumentace bez nutnosti volání do ordinace. Žádosti jsou k dispozici ve formě zabezpečených elektronických formulářů v sekci e-Formuláře. 


Smluvní partneři MEDIKLU, s.r.o.

 

 

 

Počet návštěvníků:         

029847